*** به روز رسانی وبگاه 29 اسفند 1396*** *** شادباش سال 1397 *** *** دهمین همایش بین المللی زبان شناسی- فراخوان مقاله*** *** پنجمین همایش تحلیل گفتمان و کاربردشناسی- فراخوان مقاله *** *** شماره 24 مجله زبان و زبانشناسی منتشر شد*** ***نشانی جدید دفتر انجمن*** ***فعال شدن سامانه جدید عضویت انجمن زبان‌شناسي ایران*** ***سامانه جدید مجله زبان و زبان‌شناسي*** *** فعال شدن درگاه پرداخت اینترنتی***
 
 
اخبار
 
     
 
1393/10/19
سامانه جدید مجله زبان و زبان‌شناسي

 
 
 

سامانه جدید مجله زبان­ و زبان‌شناسي

با پیوستن مجله زبان و زبان­شناسی به سامانه یکپارچه مدیریت نشریات ادواری کشور، لینک جدید مجله زبان و زبان­شناسی در وبگاه انجمن زبان­شناسی ایران فعال شد. از این پس، استادان ارجمند و دانشجویان گرامی تنها ازاین راه می­توانند برای ارسال مقالات و دست­یابی به متن کامل مقالات فصلنامه علمی- پژوهشی زبان و زبان­شناسی اقدام کنند.

کاربران ارجمند با کلیک روی نوار آبی رنگ عنوان مجله زبان و زبان­شناسی در سمت راست صفحه اصلی سایت انجمن، می­توانند به این سامانه دسترسی یابند. پس از ورود به صفحه اصلی این سامانه، راهنمای استفاده از آن به شکل تصویری پاسخگوی سئوالات کابران گرامی است.

کاربران محترم توجه داشته باشند قبل از ارسال مقاله، ابتدا در بخش ثبت­نام در سامانه، مشخصات خود را وارد نمایند و بعد از دریافت رمز عبور، وارد سامانه شوند. سپس با ورود به بخش ارسال مقاله در صفحه اصلی سامانه، مرحله به مرحله اطلاعات درخواستی را وارد نمایند. کاربران گرامی دقت داشته باشند که دریافت «کد مقاله» به معنای ارسال مقاله نیست و باید تمامی مراحل را تا پایان طی کنند. در مرحله پایانی ارسال مقاله، کاربران ارجمند از منوی «نوع مقاله»، فایل اصلی مقاله را انتخاب نمایند تا ارسال کامل شود.

 
 
 
وبگاه
: منبع
 
     
 
 
 
     
 
 
جستجو در وبگاه
 
   
 
 
 
دسترسى سريع
 
 
   
 
 
 
 
فهرست پستی انجمن
 
 
     
 
براى دريافت اخبار انجمن زبان شناسى ايران پست الكترونيك خود را وارد كنيد و به فهرست پستى انجمن بپيونديد.
 
     
 
 
 
 
 
 
تعداد بازديدكنندگان : 3847219
 
 
 
كليه حقوق اين وبگاه متعلق به انجمن زبان شناسى ايران مى باشد.
استفاده از مطالب وبگاه با ذكر منبع بلامانع است.